Lekki design nowoczesnych wnętrz

Zapraszam do podpatrywania pomysłów designerskich zrealizowanych w apartamencie na Florydzie. Co uda się przenieść w nasze realia?

Bardziej współczesny niż nowoczesny apartament ma kilka wyjątkowo ciekawych elementów. Najważniejszy to kuchnia w długim, wąskim pomeszczeniu. Zlewozmywak jest mocno oddalony od płyty grzewczej. Ale zyskujemy przestrzeń. Intrygujący jest podświetlony panel nad zlewem.

lada_zamiast_stolu Źródło: DEN

Sprytny sposób na jadalniany stół. Lada została poprowadzona nie z wysokości blatu, tylko spod szuflady. Jest ciekawiej i wygodniej, ponieważ możemy ustawić zwykłe krzesła, a nie hokery.

Łazienka, w której zamiast kabiny prysznicowej są jedynie przezroczyste ścianki i ascetyczna armatura jest większa i wygodniejsza. To obowiązujące rozwiązanie w nowoczesnych mieszkaniach.

W łazience - któlestwie wody miło jest przywitać turkus, przypominający nieskazitelnie czystą wodę oceanu.

Aranżacje wnętrz to również ciekawe i przyciągające wzrok rozwiązania. Otwarta szafka nie bez kozery ma czerwony kolor..

Akcenty kolorystyczne i wyczucie barw potrafi odświeżyć i nadać tonu każdemu wnętrzu. Korytarz również bawi się z czerwienią.

Małe jest piękne. To jeden z moich ulubionych projektów Den. Kamienne płytni nadają kuchni głębi i otwierają ją na nowe doznania. Przepiękny widok z okna wydaje się tutaj być już tylko dodatkiem.