Apartament kolorów

Apartament w Atenach pokazuje, że niewielkie elementy determinują charakter całego mieszkania. Żółty fragment zabudowy, kilka modrakowych ozdób i już mamy wygodę ożywioną designem.

domowa_wygoda Źródło: Spacelab

Modrakowe wazony są centrum tego salonu, automatycznie przyciągają wzrok. Reszta to już czysta wygoda. Słońce, stonowana, drewniana podłoga i sofa będą uosobieniem komfortu.

meble_do_jadalni Źródło: Spacelab

Okrągły stół z nowoczesnego plastiku polubił towarzystwo krzeseł z ciekawym wzorem. Posiłek w pełnym słońcu? Lubisz to.

ciekawy_duet_kuchenny Źródło: Spacelab

Można pozazdrościć takiego usytuowania kuchni. Zawsze będzie w niej dużo światła. Do modnie oszczędnej formy pasują eklektyczne wariacje lampy i zastawy. Takie zderzenie jest dziś na topie.

otwarta_kuchnia Źródło: Spacelab

Centralnym punktem tej otwartej na mieszkanie kuchni jest cytrynowa dobudówka z okapem. Świetnie ociepla grafitową wyspę i pasuje do oszczędnej stylistyki białych mebli.

sypialnia_kolorow Źródło: Spacelab

Rzadko widzimy sypialnię tonącą w takim mroku. Ale naprawdę może się podobać. Ozdoby zastąpiła gra kolorów. Intensywny granat nasyca się ciepłem leśnej zieleni, a wszystko schładza wariacja na temat brązu.

lazienka_z_ceglami Źródło: Spacelab

Najciekawsza w tej łazience jest cegła. Zarazem surowa i delikatna dzięki bieli i regularnemu kształtowi. Dobrze współgra z nią ascetyczna w formie umywalka.