Biały apartament

Mieszkańcy tego apartamentu to młodzi ludzie, którzy dużo podróżują i myślą o dzieciach. Architekci stworzyli dla nich wygodną, ciepłą, nowoczesną przestrzeń, w której mogą wyrazić swoją osobowość. Zarezerwował też miejsce dla dzieci.

Luksusowy apartament wykończenie wnętrze salon z białymi meblami Źródło: Kwartet Arquitetura

Nowoczesne meble z podnóżkami, które sprzyjają wypoczynkowi nadają salonowi leniwego charakteru. O wygodnym cieple tego pokoju decyduje lśniąca podłoga z egzotycznych paneli i kojąca szarość ścian i dodatków.

luksus_salonu ścianka telewizyjna Źródło: Kwartet Arquitetura

Luksusowy salon oferuje mieszkańcom wypoczynek najwyższych lotów. Sprzęt high-fi ma tu poczesne miejsce na wypełnionej drewnianym panelem ścianie. 

egzotyczny motyw w kuchni o kanarkowym żółtym kolorze Źródło: Kwartet Arquitetura

Cytruspwy zakątek nieźle namieszał w świecie stonowanych barw. Nasycona lada jest bardzo ciekawym elementem tego zdyscyplinowanego apartamentu. Ciekawe w formie krzesła przypominają, że mieszkańcy lubią być w podróży.

jasna_jadalnia z okrągłym białym stołem i nowoczesną sztuką Źródło: Kwartet Arquitetura

Jadalnia to królestwo stołu z ośmioma stołami. Jak widzicie, okrągły stół także może oferować dużo miejsca. Pod ścianą jest miejsce, w którym eksponujemy ulubione obrazy. Ich odważna, nowoczesna stylistyka dobrze komponuje się z wyciszonymi meblami i kolorami.

nietypowy_regal projekt szafek w domu Źródło: Kwartet Arquitetura

Pomysłowy regał pozwala przechowywać książki, ale zarazem eksponować pamiątki i ulubione przedmioty. 

biala_sypialnia z beżowym zagłówkiem na łóżko Źródło: Kwartet Arquitetura

Sypialnia jest bardzo jasna i spokojna dzięki dominującej bieli i rezygnacji z jakichkolwiek dodatków.