Mieszkać w lofcie

Ixdesign zabrało się za przerobienie loftu pochodzącego z lat trzydziestych. Zamówienie było proste: stworzyć wygodne, przytulne, jasne i bardzo nowoczesne wnętrze. Udało się?

aranżacje projekty wnętrz loft brazowo biało czarny przytulniy i nowoczesny Źródło: Ixdesign

Jasne kolory skupiają światło, dodatki są dobrane do obowiązującego koloru orzechowca.

salon_jasno_orzechowy_w_lofcie z nowoczesną lampą i obrazem na ścianie Źródło: ixdesign

Wspaniały obraz wyczerpuje temat zdobień. Skromna sofa została nieco podrasowana błyszczącymi poduszkami. To wąski zakątek, tym lepiej, że powiększa go elastyczna biel.

aneks kuchenny kuchnia z barkiem i ladą w drewnie i bieli Źródło: ixdesign

Kremowo-orzechowy dialog obowiązuje w całym mieszkaniu. W aneksie kuchennym wypada najlepiej. Pieczołowicie dobrano do niego krzesła. Wygodnie jest siedzieć przy tej przestronnej ladzie.

kuchnia_orzechowa kuchnia na wymiar z delikatną szarą mozaiką drobną Źródło: ixdesign

Kuchnia, w której oko kusi sam kolor pięknych frontów. Pozbawione jakichkolwiek uchwytów, każą napawać się orzechowym urokiem.

niebieska mozaika w łazience pod prysznicem wykończonej w drewnie i bieli Źródło: ixdesign

Również do łazienki zawitał obowiązujący kolor drzewa orzechowego. Charakter miejsca wprowadza drobna, niebieska mozaika. Nowoczesne łazienki lubią prostą ceramikę i rezygnację z kabiny prysznicowej.

mieszkanie_po_przerobce Źródło: ixdesign

W zderzeniu z ciepłymi wnętrzami mamy surową, nowoczesną klatkę schodową z biurem. Minimalistyczne, ciemne schody kontrastują z bielą ścian. Biuro zmieściło się w klitce, którą powiększył reżim kolorystyczny.