Świeże pomysły na salon

Beż nie jest już królem naszych salonów. Dziś miesza się odcienie, podkreślając nimi fakturę mebli i wybrane elementy. Projektanci przenoszą do domów rozwiązania zapożyczane z wnętrz barowych i restauracyjnych. Dzięki temu domownicy i goście w takich pokojach czują się swodobnie.

beżowy salon huelsta meble do modnego wnętrza Źródło: huelsta

Modny beż do niedawna był uznawany za kolor, który średnio łączy się z innymi, szczególnie żywymi. Tu widać, że czas obalić mity. Żywiołowe dodatki wyszły tu na dobnre. Podobnie jak zabawa formą: duże litery, wymyślne wazony burzą oficjalną nudę.

salon_nowoczesny w stylu japońskim huelsta Źródło: huelsta

Salon hi-tec połączony z japońską oszczędnością i prostymi liniami. Drewno z czernią budują dynamikę. Nic nie zakłóca geometrycznej harmonii. Dla miłośników nieco chłodnej dyscypliny.

modne i trendy meble huelsta do salonu 2012 Źródło: huelsta

Wygodne fotele, daleko posunięta oszczędność w kwestii meblowania. Jak to zrempensować? Ściana chętnie przyjmie na siebie kolekcję kolorowych talerzy.

eklektycznie meble huelsta do salonu Źródło: huelsta

Bardzo oryginalny, eklektyczny salon. Papierowe, japońskie lampiony, a na ścianie karta do gry w skali makro - oto, jak można zdobić pokój. Wygodny fotel odbija się w lśniących drzwiach.

drewniane meble nowoczesne huelsta do salonu dywan w szachownicę Źródło: huelsta

Drewno, czerń i biel w zdyscyplinowanej kompozycji. Szachownica na dywanie świetnie kontrastuje z ozdobnymi, jak się okazuje, deskami do kominka. Minimalistyczne meble chętnie absorbują sporych rozmiarów ozdoby. Wspaniała poducha spaja kolorystycznie.

huelsta meble salon nowoczesny białe drewniane szara podłoga płytki Źródło: huelsta

Bardzo nowoczesny salon z futurystycznym kominkiem, odważną lampą i bardzo ciekawym stolikiem. Dodatkowo zdobią go ciekawe pufy, a najciekawe są kartki papieru na ścianie - jak cenne rękopisy odzyskane po latach.