Pokój niemowlaka

Francuska miłość do piękna jest powszechnie znana. Jeśli zabierają się do projektowania pokoju dla niemowlaka, efekt musi zachwycać. W tych zrealizowanych specjalnie dla potrzeb katalogu projektach znajdziecie sporo inspiracji, lub gotowych rozwiązań.

pomysly_dla_dziecka Źródło: Vertbaudet

Ozdoby do pokoju niemowlaka muszą być duże - sporej wielkości motywy lepiej działają na dziecko, może je zauważyć, zapamiętać ich kształt.

pokój niemowlaka chłopca dekoracja ścian Źródło: Vertbaudet

W stumilowym lesie niemowlaka przeniesiemy dzięki bajkom. Ale dlaczego nie miałby zasypiać w sąsiedztwie mądrej sowy?

przewijak dla niemowlaka biały w turkusowym pokoju Źródło: Vertbaudet

Mebel, który chcecie mieć! Przewijak z szufladami i wygodnym siedzeniem - zawsze się przyda. Zwróćcie też uwagę na na pomysłowy wieszak i drewniane trofeum, które nie przestraszy dziecka.

pomysly_dla_dziewczynki niemowlaka różowy pokój z białymi meblami Źródło: Vertbaudet

Czy może być coś jeszcze słodszego? Brudny róż i eteryczny baldahim tworzą baśniową wręcz scenerię. Do tego delikatne meble i już mamy królestwo niemowlaka.

dekoracje pokoju niemowlaka naklejki na meble i ściany Źródło: Vertbaudet

Proste, a piękne. Motyw na ścianie powtarza się na pościeli i skrzynce z zabawkami. Kolory przewijają się też w radosnym dywaniku.

funkcjonalne łóżko dla niemowlaka w pokoju niemowlęcia Źródło: Vertbaudet

Kojący, morskko-turkusowy kolor dobrze wpłynie na temperament niemowlaka. Spójrzcie na to świetne łóżko, połączone z baldahimem i mnóstwem wygodnych półek.