Jadalnia Ikea

Jadalnie Ikea na rok 2012 nie chcą rozpoczynać rewolucji. Wolą kontynuować chlubną tradycję wygodnych rozwiązań na każdą kieszeń. Dzięki Szwedom od kilkunastu lat uczymy się żyć wygodnie i estetycznie. Zobaczmy, co wymyślili na przyszły rok.

Jadalnia w salonie, w eleganckim stylu, jest oświetlona ciepłymi lampami. Stylowe krzesła i solidny stół to gotowe zaproszenie do rodzinnych spotkań.

Ściana w kropki wywoła poruszenie. Tu mieszkają młodzi ludzie i muszą jakość radzić sobie z deficytem miejsca. Stąd mały stółk, barek na kółkach i ażurowe krzesła.

Tam, gdzie jest sporo miejsca, liczy się wygoda. Dwukolorowa jadalnia to esencja domowego ciepła. Lekkie krzesła z poduchami - to już znamy. Nie ma powodu, by zmieniać sprawdzone rozwiązania.

Okrągły stolik zmieścił się w wąskim pokoju. Wsunięte krzesła pozwolą oszczędzić sporo miejsca. Dywan w paski ożywia, ale nie zakłóca subtelnego sąsiedztwa salonu.

Jadalnia dla rodziny z małymi dziećmi potrzebuje lekkich sprzętów i łatwo zmywalnych powierzchni. Płytki podłogowe i plastikowe krzesła są naturalnym wyborem. Czerwone ławy, fotel o fascynującyn kształcie zderzają się z solidnie prostym stołem.

Ciemna żółć z ostrym różem? Odważne i na topie. Tłumimy to szaleństwo szarym dywanem, ale przecież te modne kolory nie pozwolą zapomnieć, że jesteśmy młodzi duchem.