Nowoczesne pokoje dla młodych

Jeśli ktoś od 75 lat projektuje meble dla nastolatków, zapewne zna się na rzeczy. Hiszpańska Nueva Linea to firma-instytucja. Rozpoznawalna na rodzimym rynku, odważnie wchodzi także do innych krajów. Spójrzcie, co ma do zaoferowania. Wśród kilku projektów na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Tonący w ciemności pokój dla młodego indywidualisty potrzebuje dobrych lamp. Ascetyczne umeblowanie sprawia, że łatwiej będzie tu dbać o porządek. Przemyślne łóżko z wysuwanymi szufladami pozwala przechować pościel.

Jak najlepiej urządzić pokój dla rodzeństwa? To niełatwe zadanie. Ale jeśli będziemy obserwować dzieci, problem sa się rozwiąże. Ci bracia lubią deskorolki, piłke nożną i snowboard. I to widać w ich pokoju.

Ten patent warto kopiować. Nastolatek spędza przy biurku sporo czasu. Rodzeństwo musi jakoś podzielić się przestrzenią. Te montowane w ścianie, lekkie blaty mają kształtk, który pozwala zmieścić komputer, stos książek i lampę.

Tam, gdzie miejsca jest niewiele, trzeba jakoś się ratować. Półki ścienne, korkowa tablica, proste szuflady, które dużo zmieszczą -  to wszystko sprawi, że nasze dziecko nie będzie ograniczone w swoim pokoju. Nie zapomnijmy o żywych kolorach.

Jak sprawić aby pokój był trendy? Nic prostrzego. Surowy design jest obecnie na topie. Szare, stonowane kolory dają tło dla prawdziwych perełek - jak ten fioletowy, designerski fotel.

Pokój dla młodego designera, który doceni urok prostoty. Surowe królestwo kolorów ziemi i geometrycznych kształtów. Okno wpuszcza sporą ilość świała. Wnętrze jest harmonijnie oszczędne i doskonale skomponowane kolorystycznie.

Wygodne łóżko będzie królestwem naszego dziecka. Prosty regał w naturalny sposób oddziela sypialnię od reszty pomieszczenia.

Łóżko dla młodych to nie tylko miejsce do spania. Tak zaprojektowane pozwala na odrobinę relaksu podczas nauki. 

Nastolatkowie uwielbiają zbierac przeróżne szpargały. Najlepiej więc nie inwestować w regały przechowujące każdą najdrobniejszą rzecz, a postawić na minimalizm. Taki pokój jest o wiele łatwiejszy w utrzymaniu dla młodego, roztargnionego ducha.