Wnętrza urządzone prosto i nowocześnie

Ten prosty i nowoczesny apartament znajduje się w Goeteborgu. Dwupiętrowe wnętrze charakteryzuje współczesna lekkość, wygoda i bezkomproisowość. Na dolnej kondygnacji mamy przestronny hall, wygodną łazienkę i pokój. Górne piętro to pokój dzienny, jadalnia, kuchnia i ogromna sypialnia zintegrowana z garderobą.

Dębowa podłoga i wybielona ściana to kompozycyjna klamra spajająca całe mieszkanie. Wygodny pokój przechodni pozwala przysiąść i nieco odpocząć. Skromne urządzony, uniknął przeładowania szczegółami.

Charakterystyczne dla tego mieszkania są też ogromne okna. Wnętrze absorbuje słonecznie światło. 

Obie kondygancje łączą skromne, a wspaniałe, kręte, metalowe schody. Mają wąskie stopnie, są ascetyczne i doskonale pasują do nowoczesnej bezpośredniości.

Sypialnia tonie w bieli, której delikatność dodatkowo podkreślają błękitne akcenty. Tu podłoga jest też bardzo jasna. Zamiast stolików nocnych mamy skromne lampki ścienne i prostą półkę.

Zabytkowa sofa odróżnia się od jasnej sypialni kolorem i stylem i ta odmiana jest bardzo porządana. Spełnia funkcję praktyczną, ale przede wszystkim podkreśla intymny charakter.

Cała górna kondygnacja służy do codziennego życia, krzątaniny. Przestronna klatka schodowa stała się po prostu pokojemy dziennym połączonym z jadalnią. Biel powiększa i ułatwia spojenie przestrzeni w jedną całość. Spójrzcie, jak pięknie na jej tle odznaczają się schody i takie szczegóły, jak lustro w czarnej ramce.

Fragment muru nie przykryty farbą to zaskakująco prosty sposób na duży efekt. Chropowatość, szorstkość świetnie pasuje do oszczędnego uroku całości. Cegła dobrze łączy się z bielą, wygodne fotele tłumią jej surowość.

Wąska kuchnia musi być jasna, żebyśmy mieli gdzie oddychać. Drobne płytki podłogowe i mozaika ścienna wyznaczają kolorystyczne bieguny. Świetnie odbija się od nich drewniany blat. 

Łazienka zachowała sporą przestrzeń. Kabina prysznicowa zwraca na siebie uwagę ciekawą podłogą. Wygodna wanna oferuje wszystkie nowoczesne wygody.