Zestawy do małej łazienki

Mebli w łazience nie musi być dużo aby wyglądała na urządzoną. Za tym przykładem poszli projektanci z Antado którzy oferują coś innego niż konkurencja do łazienek małych i tych trochę większych. Zabawa kolorem i formą zdaje się tu być kluczem do sukcesu. Okrągłe umywalki, lustra i dywaniki zabawiają całe otoczenie. Oto przykłady kolekcji od Antado:

Zestawy mebli zostały zaprojektowane z myślą chyba o każdym typie użytkownika. Mamy tutaj nieco klasyki, minimalizmu oraz energetycznych kolorów.

To jedna z najciekawszych propozycji producenta. Nawiązanie do kolorów natury brązu i zieleni. Nie są to jednak kolory delikatne, ale głębokie, mocne i energetyczne. Myślę że poranna toaleta w takim miejscu byłaby bajeczna..

Coś dla amatorów pomarańczy. Mamy tu biel z dodatkiem ciepła i nutki szaleństwa. 

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Oto przykłady klasycznych zestawów dla małej łazienki. Projektanci podkreślili głęboką czerń innymi kolorami zbliżonymi do jej odcienia. 

Ten zestaw to chyba kwintesencja harmonii. Na baczność stojące pasy wytyczają tutaj przestrzenie. Lustro równiez zostało w nie obudowane, przez co stało się częścią całości.