Dom w starym młynie

Ten dom został stworzony w starym młynie. Budynek został zaadaptowany na potrzeby mieszkańców, ale zarazem zachowano sporo z jego pierwotnego charakteru. Kamień i drewno zapewniły urok tradycyjnego wnętrza, ale wypełniono je zarazem modnymi, nowoczesnymi meblami i mnóstwem dodatków w stylu vintage. Czarujący efekt podkreślają dominujące tu ciepłe palety bieli i beżu. 

Wygodę salonu podkreślają poduszki leżące wprost na podłodze i sentymentalny fotel-huśtawka, który przywołuje skojarzenia z klatką dla ptaków.

Bibelotym ulubione wazony i obrazki zawsze sprawiają, że wnętrze jest bardziej nasze, rodzinne i przytulne.

Surowe kamienne ściany otwierają dom na słoneczne patio z bluszczem tętniącym zielenią.

Kuchnia składa się z minimalistycznej zabudowy, która pozwala wyeksponować rustykalną szorstkość ścian. Meble są nowoczesne i wspaniale zderzają się ze stylowym stolikiem.

Ta sypialnia jest oszałamiająca. Ściana, na której widać ceglasty łuk, nie chce zrezgydnować z chropowatości. Ociepla ją maksymalnie uproszczone łóżko, przykryte miękką kapą. Grafit wprowadził tu nieco intymnego klimatu, ale całość tonie w świetle. Prywatność zapewniają grube kotary.

Kto ma takie drzwi, nie potrzebuje nic więcej. Tylko gustu, który pozwoli zgodzić się na zamalowanie ściany czernią. To ona najlepiej wydobędzie piękno starego drewna.