Powiew nowoczesności w jadalni

Calligaris odświeży nasze spojrzenie na jadalnię. Meble złożone z dużych elementów, przyciągające wzrok zdecydowanymi kolorami, mieszają materiały naturalne ze sztucznymi. Skupienie na drobnych szczegółach i jednocześnie gra wielkimi płaszczyznami wnosi powiew nowoczesności do pomieszczenia.

Jadalnia wygląda tu prawie jak biuro. Krzesła przypominają fotele z pracowni. Inspirująco spotykają się z drewnianym stołem. Jadalnię ożywia kontrastowe połączenie czerwieni, bieli i czerni.

Jadalania także może być miejsce ciekawych eksperymentów. Oto dowód. Futurystyczne zderzenie dziewiczej bieli z poziomkową czerwienią daje niesamowity efekt. Jadalnia jest skąpana w świetle. Wszechobecność plastiku podkreśla oryginalny charakter.

Jadalnia, której możemy nie zauważyć. Meble schowane pod ścianą są ascetycznie piękne. Lekkie krzesła zgrupowane obok stylowego stołu przyciągają światło. Przestrzeń jest wydzielona z lekkiego salonu. Całość kusi nowoczesnym minimalizmem. Dywan w bujny wzór jest tu wystarczającą ozdobą.