Wbudowany kosz łazienkowy

Vola zaprojektowała piękny łazienkowy kosz na śmieci. Oksymoron? Ależ spójrzcie sami! Ten kosz to po prostu krążek wbudowany w ścianę. Dowolny kolor, kształt okrągły lub owalny, otwierany kolanem lub ręką, ten kosz rozwiązuje problem łazienkowych wacików, papierków, patyczków, które mają tendecję do pojawiania się dosłownie wszędzie. W identycznej estetyce utrzymany jest, wbudowany w ścianę, pojemnij na papier. Ten zestaw polubią miłośnicy minimalizmu.

Kosze Vola dopasujemy do każdej łazienki. Producent oferuje przeróżne kolory. My musimy jedynie znaleźć odpowiednie miejsce. Ściana obok umywalki wydaje się idealna.

Zanim popchniemy go ręką lub kolanem, kosz Vola pozostaje prawie niewidoczny. Ktoś niezorientowany w ogóle nie będzie wiedział, co to jest. Mało kto lubi widok odpadków. Zużyte waciki i patyczki szpecą piękną łazienkę. Ten kosz może być dla nas ratunkiem.

Do łazienek w ciemniejszym kolorze pasuje na przykład taka wersja Vola. Kosz może być stale uchylony, to zależy tylko od nas. Tu jest znacznie większy i dzięki temu zmieści więcej odpadków. Dobrą para dla niego jest pojemnik na papier. Coś dla wszystkich, którym znudziły się klasyczne ręczniki.