Łazienki z Bilbao

Regia Bruna Rapisarda zaprojektowała serię łazienek pod nazwą Bilbao. Odznaczają się żywymi kolorami, tendecją do wybierania opływowych kształtów i bardzo ciekawymi połączeniami wzorów. 

Coś dla każdego, kto lubi klasyczne, marynistyczne połączenie granatu i bieli. Do łazienki pasuje jak ulał. Ciekawe lustro odznacza się na tle jasnej ściany. Ręcznik został idealnie dobrany do nowoczesnej umywalki zintegrowanej z szafką.

A może trochę oliwkowej zieleni? Ten kolor uspokaja, pomaga wyhamować po ciężkim dniu. A w łazience zapewnia równowagę i wrażenie czystości. Odważne pasy tym razem na podłodze, kwieciste lustro i owalne szafki, które w niczym nie przypominają klasycznych umywalek - tak, łazienka to miejsce eksperymentów. I dobry parking dla ulubionych rzeźb. A widzieliście kiedyś tak oryginalne kinkiety?

I jeszcze na temat granatowo-białych łazienek. Długie pasy sprawią, że czuję się jak w kajucie jachtu. Ale zobaczcie, jakie zamieszanie zrobił czerwony stolik z plastiku! Może się wydawać, że nie pasuje. Ale on po prostu przełamał przewidywalność i rutynę. To idealne miesjce na ulubione rośliny i wazoniki.

Czekoladowa ściana nawiązała kontakt z "ubranymi" w naturalną okleinę szafkami. Dziełem sztuki są tu piękne lustra, a strzałem w dziesiątkę - rzadko spotykane połączenie brązu z czerwienią.