Romantyczne meble ogrodowe

Do takich celów prowadzą ścieżki poszukiwaczy naturalnych inspiracji. Oto przepiękne meble ogrodowe, które wzięły się z pieczołowitego podglądania natury w jej najdrobniejszych przejawach. Faktura liścia, pajęczyna, kształt, w jaki układają się pędy roślin - dalekie echa tych zjawisk możecie przywoływać we własnym ogrodzie.

Wspaniały parawan olśniewa misternym wzorem. Jest delikatny, lekki i doskonale wkomponowany w naturalne otoczenie tej werandy.

Aż czuję zaciszny klimat tej werandy. Liściasty wzór faluje na oparciu szezlonga. Misternie tkany motyw musi tworzyć wspaniałą grę cienia, kiedy mocniej zaświeci słońce. 

Nie tylko zieleń odwołuje się do natury. Tu użytko niebieskiej farby, ale efekt jest jeszcze ciekawszy. Przerośnięte oparcia wyglądają jak liście w skali makro. To przepis na nietuzinkowy deser w ogrodzie. 

Komfortowy zestaw do ogrodu również kolorem przypomina o łączności ze światem roślin. Duże siedziska wyściełane wygodnymi poduchami to przepis na relaks w słońcu. Wygodny stolik powtarza motyw liścia oglądanego pod światło.