Pop art na co dzień

Coś dla poszukiwaczy ciągłych źródeł inspiracji. Odlotowe płytki od 14 Ora Italiana zaspokoją apetyty miłośników pop artu, Andy`ego Warhola i całej tej sztuki, która pławi się w wyraźnych kolorach i odważnych motywach. Możecie je kłaść na ściany, schody, podłogi. Wszędzie, gdzie tylko podpowie wam wyobraźnia.

Pop-płytki sprawią, że schody zyskają nowy wymiar. Pastelowe barwy i faktura imitująca drewno doskonale rozświetlają to wąskie, wciśnięte między ściany przejście.

Te płytki mają fakturę, która imituje drewno i dzięki temu świetnie łączą się z prawdziwym drewnem. Szerokie pasma w radosnych barwach to idealna ozdoba skromne kuchni.

Świetne połączenie. Stonowane, szare płytki podłogowe sąsiadują z identycznymi w kwestii faktury, ale zapierającymi dech w piersiach pięknem koloru. Są tak efektowne, że wyglądają jak wielki obraz. Reszta wyposażenia powinna być skromna.

Jaskrawe małżeństwo czarno-szareh podłogi z ultraczerwoną ścianą? Tylko dla wybranych. Dorzućmy do tego stalową ławkę i już mamy industrialną kombinację. Płytki zastąpiły drewno, choć wciąż przywołują jego echo.