W strugach deszczu

Ścisła specjalizacja VIsentin daje nieoczekiwane efekty. Skupieni na bateriach prysznicowych, ci projektanci tworzą wysmakowane dzieła designerskiej sztuki. Jak dla mnie - szczyt domowego luksusu.

Obfite strugi wody zdecydowanie pomogą powitać nowy dzień. Solidna, kwadratowa bateria zapewnia porządny prysznic. Zapomnijmy o skąpych strumykach, które ciekną, jak chcą.

Taki natrysk to już prawdziwe dzieło sztuki. Zanim poleci z niego woda, można pomylić go z szykowną lampą lub rzeźbą. Obiekt westchnień łowców oryginalnych elementów wyposażenia.

Tu naprawdę nie ma miejsca na rozwiązania pośrednie. Prysznice Visentin skupiają się na swojej roli: oblewaniu nas solidnie wodą. Sami sterujemy mocą strumienia, ale bateria jest tak duża, że bez problemu cali schowamy się pod wodą.

Wyjątkowy prysznic do nie byle jakich łazienek. Patrzę na niego i od razu myślę: luksus. Nowoczesna, szykowna, futurystyczna słuchawka natryskowa w wersji makro oferuje nam połączenie piękna z wygodą. Zaopatrzona w porządane przez miłośników wodnego relaksu funkcje, zamienia poranną lub wieczorną toaletę w wizytę w domowym spa.