Nie ma to jak sauna

Królestwo sauny ma wielu poddanych. Kto raz rozkocha się w jej urokach, ten szybko nie zapomni i będzie chciał wracać. Mieć saunę w domu - to marzenie wielu. I dziś jest na wyciągnięcie ręki bardziej, niż dotychczas. 

Nowoczesne sauny nie ograniczają się do postawowych form. Wszelkie łuki, zaokrąglenia i maksymalna wygodna niczym z okrętu kosmicznego jest jak najbardziej wskazana.

Oto projekt Klafs na saunę, poniżej widzimy jak prezentuje się ona w rzeczywistości. 

Sauna z projektu.

Sauna, które się nie wstydzimy. Przezorczyste drzwi i pokój relaksu otwarty na światło dziennie. Po zmroku, kiedy najczęściej bierzemy kąpiel w saunie, będziemy tonąć w księżycowej poświacie. Sauna lubi towarzystwo naturalnych dodatków. Dlatego kamień jest idealną ozdobą.

Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę wyjątkowo. To sauna, która ma niepowtarzalny klimat. Czerń pobudza zmysły, wiklinowe dodatki, subtelne świece w pokoju wypoczunku sprawią, że sauna w tej wersji będzie najlepszym miejscem spotkań we dwoje.

Klasyczna, skandynawska sauna dopracowana do perdekcji. Może stanąć w każdym roku naszego mieszkania - nawet w salonie i będzie wyglądała niczym dekoracja. Proszę spojrzeć jak wszystko jest tu zorganizowane. Ciężko byłoby się oprzeć spędzenia w niej paru chwil.

Sauna jak w SPA. Łączy naturę z wygodą. Kocha drewno w najprostrzej formie, funkcjonalność i otoczenie naturalnych materiałów.

Nowoczesna sauna = wygoda i mała przestrzeń. Ta sauna z pewnością zaspokoi nowoczesne gusta klientów. Mamy tu piękny design połączony z funkcjonalnością.

Wnętrze sauny nowoczesnej. Trzeba przyznać, że różni się sporo od jej skandynawskich przodków. Wygląda jednak na bardzo wygodną, a i nie można jej zarzucić braku odpowiedniego jak na saunę przystało klimatu.