Kolekcje łazienkowe

Potrzebujecie nowych pomysłów na łazienkę? Niemiecka firma Pelipal wysuwa ciekawe propozycje. Oto łazienki na wyciągniecie ręki, bez kosztownych ekstrawagancji, za to ładnych i schludnych. Jeśli szukacie wspólnego mianownika, będzie nim na pewno naturalność i światło.

Jadna zieleń stopiona w bielą rozszerza przestrzeń. Szafki są bardzo są dyskretnie wąskie, a najbardziej rozrzutnym elementem jest wnękowa, wygodna wanna.

I jeszcze coś dla tych, którzy jednak nie wyobrażają sobie łazienki w ciemnej wersji. Rozwodniona szarość, przechodząca w siny chłód, to recepta na grzeczną, ułożoną łazienkę.

Kabina prysznicowa jest już wspomnieniem. Lawendowa wnęka to decydowanie ładniejszy pomysł. Okazuje się, że z jasnym fioletem świetnie łączy się szarość i czerń. Nie bójmy się kolorów.

Trochę odwagi - mówi nam ta łazienka. Subtelna szarość przebywa drogę poprzez delikatne fiolety aż po ciemną plamę bordo. Wygoda jest tu ważna: wyściełane krzesło, wieszak na szlafrok i ogromne lustro podkreślają wagę łazienkowych rytuałów.

Projekt mocno wychylający się w astronę nowoczesności. Skromne meble obwieszają ciekawą ścianę pokrytą dyskretnymi, wąskimi płyteczkami. Szara harmonia sięga od stóp, do głów.

Nieco staromodne szafki o wypukłych frontach są wędrówką w niedawną przeszłość. Łazienka z drewnianą podłogą zawsze będzie efektowna.