Mieszkanie w bieli i drewnie

Niezwykła harmonia wychodzi na pierwszy plan, kiedy przyglądamy się projektowi studia P&M. Łączenie kojącej bieli z czystym drewnem skutkuje niezwykłą całością. Przyjrzyjcie się krok po kroku mieszkaniu, o którym niejeden z nas marzy po nocach.

Domowe biuro jest wypełnione surowym drewnem na podłodzew i w imponującym stole. Krzesła o niezwykłym kształcie i żywym kolorze dodają życia temu pomieszczeniu.

Stół wykonany z pomalowanego na biało drewna jest jednocześnie nowoczesny i przytulny. W podobnym rozkroku stoją ciekawe krzesła na drewnianych nogach. Panuje tu atmosfera domowego ciepła. Nad wszystkim czuwa designerska lampa.

Przytulne, ciepłe, brązowe meble i kudłaty dywan wypełniają ten salon. Kominek został wbudowany w białą ścianę i łączy tradycję ciepła z nowoczesnością wolną od sadzy.

Kuchnia jest całkowicie otwarta na dom i świat. Mnóstwo słońca wkrada się przez okna, których nie zakrywa żadna szczelna roleta. Ciepłe drewno mebli nie jest zakłócone żadnymi uchwytami.

Czy może być połączenie piękniejsze, niż drewno i ogień? Dzięki współczesnym technikom kominek może sąsiadować z półką na książki. Niebieskie kwiatki są przepiękną ozdobą.

Egzotyczne drewno pokrywa podłogę. W tym domu jest, jak widać, więcej kominków. Ten mniejszy znów wtopił się w  śnieżnobiałą ścianę. Tylko czarny fotel ożywia kremowo-białą harmonię.

Niezwykłe usytuowanie kominka ociepla jadalnię i kuchnię. Najwspanialsza jest tu jednak wnęka w suficie, która wpuszcza światło idealnie na stół i blat roboczy.

Kuchnię w ciemnym brązie idealnie dopełnia intensywna barwa wielkiego stołu w jadalni. A całość równoważy nieskazitelnie biały salon.

Ciekawe, dopracowana i świetnie zaplanowana gra bieli i czerni dodała temu wnętrzu charakteru i osobowości. Wprawne oko dostrzeże tu wyrafinowany zamysł.