Łazienka w stylu glam

Połyskliwa czerń i koturnowe dekoracje - styl glam powraca w modzie i designie. Rozgościł się już w łazienkach i pokazał, że odważne wybory w tak delikatnej materii, jak pomieszczenie przesycone czystością, może mieć szczęśliwy finał. Oto kilka przykładów udanego przeszczepiania glam do łazienkowych historii.

Zdecydowany kontrast czerni i bieli został dodatkowo ozdobiony wielkim kwiatem na ścianie. Jest on istotą stylu glam: zdecydowany, efektowny i pozbawiony jakichkolwiek niedomówień.

Tu widać glam z nieco zmiękczonym wydaniu. Wielka ściana z zimnego kamienia lśni chłodem. Ale wykuto w niej subtelny kwiat w stylu glam. 

Glam może być stylistyczną wycieczką pełną przygód. Tu mamy łazienkę, która imituje pokój. Glamowa blacha ochładza szafki umywalkowe. Srebrne lusto komponuje się z ciemną ścianą. Masa czarno-białych zdjęć bierze łazienkową rutynę w jeszcze większy nawias.

Nie tylko czarno-białe kontrasty przenoszą nas w kiczowatą rzeczywistość fan clubu Kiss. Glam w landrynkowym wydaniu kocha lawendę i purpurę. Uwielbia połysk i blask. I nade wszystko - nie wstydzi się umiłowania do łączenia kłócących się ze sobą kolorów.