Łazienka przyjazna seniorom

W produktach dla seniorów wygoda jest najważniejsza. Ale często logiczne projektowanie zapomina o estetyce. W Senior Life wiedzą, że to błąd. Oto piękne i praktyczne rozwiązania do łazienek dla osób w jesieni życia. Nowoczesne urządzenia są jednocześnie tak pomyślane, aby zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się w wannie i inne wypadki. Zobaczcie sami, na czym polega tajemnica tych projektów.

 

Sami zapewne nie raz przeklinaliście wysokie ścianki wanny. Nie chciało wam się podnieść nogi, żeby do niej wejść. Oto wanna wygodna dla każdego. Ma otwierane drzwiczki, przez które po prostu do niej wchodzimy. A kiedy chcemy wstać, nie musimy wykonywać ewolucji grożących poślizgnięciem. Świetną pomocą jest przymocowana do ściany barierka.

 

 

Bateria w tej wannie ma bardzo poręczny kształt. Wygodnie i bez problemu wyregulujemy strumień i temperaturę.

 

 

Drzwiczki są osadzone w zaokrąglonej ramie, a więc nie ma ryzyka skaleczenia się o nie. Intymność zapewnia zamglony kolor.

 

 

A oto najwygodniejszy z możliwych sposobów regulacji odpływu. Zamiast schylać się po korek, wystarczy przesunąć pokrętło i już woda ucieka z wanny. A my ze spokojem wstajemy, wycieramy się i wychodzimy przez wygodne drzwiczki.