Pokój, który działa na dziecięcą wyobraźnię

Doceniacie osobowość swoich dzieci? One też mają swój gust i smak. Włosi z Colombini Casa zarzucają świat pomysłami na pokój dziecka. Pełne wigoru, wywołujące uśmiech, estetyczne, ale zarazem praktyczne. Takie są ich projekty.

Morskie plamy na szarym tle? Czemu nie! Pokój pozwoli dziecku się wyszaleć, bo jest w nim mnóstwo miejsca. A kto powiedział, że komputer musi stać na biurku? Idealnym miejscem jest przecież... podłoga.

Energiczna żółć potęguje optymizm, a przecież nie chcemy widzieć naszego dziecka smutnego. Kolorowe półeczki i w różnych kształtach to znak, że doceniamy nasze dziecko. Wiemy, że ma ono swoje skarby, którym należy się odpowiednia przestrzeń.

Mieszanina fioletu i zieleni może wydać się ryzykowna. Ale w dziecięcym pokoju takie rozwiązania są mile widziane. Łóżko na kółkach pozwoli dziecku dowolnie "przenosić" sypialnię, a przecież kaprysy ma każdy z nas. Wolna przestrzeń jest tak samo ważna, jak poczucie intymności.

Młody piłkarz pokocha to miejsce. Piłka jest tu główną bohaterką i jest miejsce, żeby ćwiczyć strzały. Równie ważny jest ten niezwykły mebel, który łączy w sobie biurko, szafę i piętrowe łóżkowe. Całkowicie własne królestwo naszego syna. A fakt, że leżąc w łóżku dziecko jest niewidoczne, podkreśla jego prywatność i intymność.