Płytki podłogowe do Salonu

Obecnie na rynku królują płytki imitujące naturalne materiały jak kamień czy drewno. Płytki drewnopodobne podbiją serca właścicieli domów, którzy np. posiadają ogrzewanie podłogowe, a nie wyobrażają sobie niczego innego na podłodze, jak drewna. Jeśli chodzi o kolory i materiały to w tym roku królują beże oraz odcienie szarości. Popularne stały się duże rozmiary płytek 60x60 których faktura pozwala na dobranie koloru fugi w taki sposób, że staje się ona niemal niewidoczna na podłodze salonu. Poniżej przedstawiamy płytki podłogowe do Salonu, które warto obejrzeć zanim sami zdecydujemy się na własny wybór.
płytki do salonu

Cercom Genesis Mineral, szare naturalne płytki podłogowe do salonu, dostępne w różnych formatach, oraz jako mozaika.

płytki do salonu

Cercom Genesis, jasna wersja Lime. Przyjemne ciepłe płytki do salonu. Warto zwrócić uwagę na rozmiary płytek Cercom widoczne na tym zdjęciu. Dzięki pomieszaniu rozmiarów podłoga wygląda dużo ciekawiej a ludzkie oko nie wychwytuje systematycznie zarysowanych wzorów.

Płytki białe do salonu

Peronda Musieum. Dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Idealnie nadaje się do bardziej klasycznych i luksusowych wnętrz.

płytki naturalne podłogowe

Apavisa neo country beige hex, to doskonały przykład na to jak duże możliwości mamy dzisiaj przy wyborze płytek. Sześciokąt może zawsze okazać się bardziej interesujący niż prostokąt czy kwadrat.

płytki podłogowe drewniane

Provenza w-age to najnowsza kolekcja której warto się przyjrzeć. Mamy do wyboru w kolekcji płytki w różnych kolorach i kształtach. Płytki te pięknie naśladują drewno, a wyróżniają się wzorem płytki który naśladuje słoje drzew. Jest to produkt wytypowany przez naszą redakcję i warty polecenia.

porcelanosa płytki salonowe

Porcelanosa. Kolejne zdjęcia przedstawiają efektowne płytki tego sezonu znanej firmy, która wyróżnia się jakością i niestety ceną.

brązowe płytki porcelanosa
czarne płytki do pokoju
białe płytki drewnopodobne

Impronta białe płytki drewnopodobne. Warte uwagi ze względu na osiągalną biel i zachowaną fakturę drewna (cieniowanie), która jest rzadka wśród drewnianych podłóg.

nowoczesne płytki ceramiczne

Interesujące ułożenie płytek w salonie jest przykładem kolekcji Art Perondy.