Kopuła wypoczynkowa

John Lewis stworzył domek, o którym nawet nie marzyliście. Cottage House, czyli wiejska chata, jest zaprojektowana dla rasowego mieszczucha. Oszkloną, pękatą kulę stawiacie na tarasie, werandzie lub w ogrodzie. Może warto ją zawieźć do domku letniskowego? Daje nam to, czego potrzebujemy tak często: ciszę i odosobnienie. W jej wnętrzu możemy porozmawiać z przyjaciółmi i spędzać czas na powietrzu nawet, gdy wieje lub pada. Szklana kopuła obraca się, a więc możemy ustawić ją tak, by wiatr nie hulał nam po kostkach. Ma siedziska, które rozkładają się także w wygodne łóżka. Domek na drzewie w wersji dla zamożnych dorosłych!

Postawiona między klombami, kopuła stanie się miejscem przyjemnych spotkań i niezobowiązujących dyskusji. Po zmroku zapalimy w niej naftową lampę.

Cottage House na wybrzeżu? Ma same zalety! Ochronimy się przed silnym wiatrem, schronimy się w niej na orzeźwiajacego drinka, kiedy słońce da nam popalić.

A to już Cottage House w wersji luksusowej. Mamy tu piękne, bordowe siedziska, własny telewizor i niewiarygodny widok za oknem.