Nie byle jakie tapety

Graham&Brown to pracownia tapet. Nie trzeba was chyba przekonywać, że tapety znów są trendy. Z powodzeniem zastępują farby, ponieważ mogą mieć przeróżne kolory i coś więcej: fakturę. Te ozdobne tapety pod Graham&Brown są ręcznie robione! Taka pieczołowitość w podejściu do tapet owocuje piorunującym efektem. Wypustki, zdobienia z użyciem lśniących dodatków, przepiękne wzory i ozdoby. Spójrzcie, jak tapeta może odmienić wasz dom.

Modrakowa tapeta z naniesionym, falującym wzorem, który mieni się w świetle. Idealnie współgra z białymi dodatkami i jasnymi meblami.

Kwiaty o wyszukanym kształcie, delikatnych łodyżkach i misternie wycyzelowanych pączkach. To wszystko jest możliwe we współczesnych tapetach, które powoli stają się łatwo dostępnym dziełem sztuki.

Delikatny, starannie dobrany do charakteru pokoju wzór podkreśla dostojną elegancję. Subtelne brązy szeptem współgrają ze skórzaną sofą i ciepłym kloszem starej lampy.

A to już wybór dla odważnych. Piękne pąki kwiatów absorbują oko. Na tej tapecie trudno się nie skupić. Dlatego warto pamiętać, że zdominuje ona każde wnętrze. Ale idealnie pasuje do nieco staromodnych, sentymentalnych salonów pełnych rodzinnych fotografii.