Kominki od Chazelles

Kominki doskonale łączą funkcję praktyczną ze zdobniczą. Dziś nie są już głównym źródłem ciepła, ale bywają głównym źródłem przyjemności, jaką czerpiemy z przebywania w pokoju. Wnoszą niepowtarzalną atmosferę. Kominek dawno przestał się kojarzyć wyłącznie z domami urządzonymi w klasycznym stylu. Dziś dopasowują się dosłownie do każdego typu wnętrz. W Chazelles udowadniają to przy każdym projekcie.

Designierski kominek o nazwie Tokyo odznacza się prostymi, dynamicznymi liniami, obowiązkowymi w orientalnym stylu. Klasyczne dla azjatyckich wpływów połączenie czerni z bordem w przypadku kominka okazuje się naturalnym sąsiedztwem. 

Louise jest bezwstydnie ozdobny. Wykonany z czarnego marmuru, jest tak przerysowany w swoim stylistycznym kunszcie, że widać tu celowe działanie designerskie. Wykracza ono poza proste kopiowanie odległych epok. 

Linea koi swoim opanowaniem. Cynamonowy marmur ze stonowanymi żłobieniami wygląda smakowicie i kameralnie. Idealny do stonowanego, zrównoważonego wnętrza.

Bambou imituje pędy bambusa w swoich płytkich żłobieniach. Prostokątny kominek jest osadzony w dużym płacie czekoladowego marmuru. Bez szaleństw, a jednak oryginalnie.

Dorodne piwonie ozdabiają kominek o minimalistycznym kształcie. Ciekawy, jasny, połyskliwy marmur stracił swój chłód w połączeniu z żywym ogniem. Do salonów o zredukowanych zdobieniach.

Patyna i ciosany kamień tworzą kominek stylizowany na odległe epoki. Dla zaprzysięgłych miłośników antycznych klimatów.

Esencjonalna klasyka w dostojnym kominku. Szeroka półka pomieści nasze ulubione zdjęcia i ozdoby. Żywy ogień jest schowany z drzwiczkami w kutej ramie. 

Kominek Ludwik XVI nawiązuje swoim kształtem do antycznych portyków. W środku wykładany cegłą, udanie łączy czar dawnej epoki z rustykalnym oddechem.

Vittoria pasuje do współczesnych wnętrz. Opływowy kształt i solidna przestrzeń dla paleniska zadowolą wymagających. A jasna oprawa, która się brudzi oraz wygodna, czarna półka spełnią marzenia o tradycyjnym ogniu ze współczesnymi udogodnieniami.