Kuchnie w mieszkaniu

Jakie są kuchnie w miejskich mieszkaniach? Wygodne i nowoczesne. Często sięgamy po lśniące blaty, egzotyczne drewno, szklane i niklowane wstawki. Wyspa powoli staje się normą. Podobnie, jak pewien minimalizm, który oznacza po prostu uporządkowanie. Oto kilka ciekawych projektów.

Zgrabna, gładka kuchnia do nowoczesnego mieszkania, której czar podkreślają elementy hebanowe o wysokim połysku.

Europejski design w pigułce. Lśniące, zaokrąglone powierzchnie połączone ze szkłem i niklowanymi dodatkami. A nade wszystko: wygoda.

Ying i yang, połączenie dynamizmu z ukojeniem. Kuchnia, która działa na zmysły i sprawia, że chce się rozpoczynać kolejny dzień. Wspaniała mieszkanka kolorów, do które pasuja także niebieskie dodatki. Zobaczcie na tę ścianę w pasy - jest najlepszą ozdobą.

Niewątpliwie najbardziej miejska z prezentowanych tu kuchni. Proste linie, lśniąca przestrzeń, nowoczesność, bezkompromisowość. Jest gdzie usiąść, ale zarazem nie rozprasza nas nadmiar przedmiotów.

Niespotykana, okrągła wyspa jest usytuowana centralnie i to ona jest tu najważniejsza. Przy niej przygotowujemy posiłki i jemy. Wygodna, dynamiczna. I odważna, bo reszta kuchennej zabudowy ma zupełnie inny kolor i styl.