Angielskie kuchnie

Zrównoważona, solidna, klasyczna i wygodna - taka jest angielska kuchnia. Oto dziewięć, przede wszystkim rustykalnych propozycji, które zainspirują was do dalszych poszukiwań.

Klasyczna, spokojan i harmonijna kuchnia w stylu Abbey charakteryzuje się łukowatymi zwieńczeniami i jasnym drewnem.

Wspaniała w swym dębowym blasku kuchnia Arundel. Łączy dąb angielski z francuskim, chropowatość starych mebli z wygodą. Fronty z głębokimi żłobieniami, wzbogacone szklanymi drzwiczkami. Projekt pozwala zmieścić tu sporo potrzebnych sprzętów. 

Kuchnia w tym samym stylu, ale bardziej otwarta na nowoczesność. Fronty nie są tak postarzane, a kluczowa staje się różnorodność faktur. Wnosi ona ciekawe urozmacienie, które w rustykalnej kuchni byłoby niemożliwe. 

Dębowa klasyka kuchnia Avonlea. Wspaniale żłobione fronty są obowiązkowo wzbogacone o mosiężne uchwyty. Równie obowiązkowa jest drewniana kolumna i szafka z niezabudowaną półką, na której przechowamy rustykalne naczynia

Klasyczna kuchnia Avonlea z dębu francuskiego, ale dodatkowo malowana na jeden z pięciu odcieni niebieskiego. Ten kolor utrwala rustykalny urok.

Dębowa kuchnia Beaufort to współczesne odczytanie tradycji. Jeśli określać ją jednym słowem, to będzie to "solidność". Masywne fronty ze żłobieniami, konstrukcja szafek i szuflad - wszystko jest tu zrobione tak, byśmy jak najdłużej cieszyli się jej pięknem.

Świeżość i lekkość to słowa, które najlepiej określają styl Bloomsbury Alabaster. Delikatnie fornirowane fronty współgrają ze szklanymi drzwiczkami. Naturalne światło jest tu zawsze mile widziane.

Charakterystyczne, pionowo zorientowane fornirowane i nowoczesność, która wyparła tradycję. 

Najbardziej rasowa z rustykalnych propozycji. Ten styl to przede wszystkim piękny kolor kości słoniowej na fornirowanych meblach. I ręcznie postarzane fronty, które nie wpuszczają tu nowoczesnych szaleństw.