Okleina zmienia meble

Jesteście znudzeni swoimi meblami? Nie musicie odkładać grubych tysięcy na nowy zestaw. Czasem małe zmiany czynią cuda. W przypadku opatrzonych, albo po prostu staromodnych mebli wystarczy zmiana okleiny. Możemy wybrać zupełnie nowy kolor, który pozwoli - po przemalowaniu ścian i wymianie dodatków - zamieszkać w odświeżonym pokoju. Kuchnia, salon, sypialnia - każde z tych pomieszczeń może w ten sposób zyskać drugie życie. Dziś rynek oklein jest tak bogaty, że aż szkoda nie wypróbować ciekawszych możliwości. Spójrzcie na zupełnie oryginalne okleiny z Veneer Collection.

Pomyślcie tylko, że możecie mieć takie designerskie meble u siebie w domu. Porozmawiajcie ze znajomym stolarzem a udowodni wam, że okleiny w paski są już dostępne na rynku.

Łososiowa okleina w nieregularne, kremowe pasy? Może do wnętrza z orientalnymi pamiątkami? Idealnie wpasuje się w klimat salonu przesyconego eklektyzmem.

Stara skrzynia zmieniła skórę. Ta okleina wygląda tak, jakby pomalował ją artysta o bogatej wyboraźni. Niby drewno, ale te wzory nie przypominają naturalnych słoi.