Odjechane mieszkanie dla DJ`a

To mieszkanie znajduje się w sercu Brazylii - Sao Paulo. Zostało urządzone specjalnie dla swojego mieszkańca: profesjonalnego DJ`a tak, aby oddawało charakter jego pracy i pasji. Z mieszkania usunięto wszystkie ściany oprócz tych, które wydzielają sypialnię i łazienkę. Część okien została pomniejszona lub w ogóle zlikwidowana, a zastąpiło je światło LEDowe. W zamian projektant stworzył wrażenie trójwymiaru, dzięki kombinacjom z kształtem ścian. Mieszkanie jest bardzo proste i męskie. Wyobrażacie sobie, jakie imprezy można urządzić w tych nowoczesnych, pozbawionych skrupułów wnętrzach? 

Miejsce do pracy, w którym nic nie odwraca uwagi. Muzyka jest najważniejsza.

Przestronny salon pomieści gości całkiem sporej imprezy. Duża sofa narożnikowa ma naprawdę sporo miejsca do posiedzenia. Półmrok idealnie pasuje do nocnego życia.

Przestronny korytarz jest połączony z jadalnią i aneksem. Ściany są zbędne. Energiczny lokator potrzebuje przestrzeni. Żółte elementy (blat, krzesło, obrazek), skutecznie ożywiają surową kolorystykę. 

Łazienka może być męska? Jak najbardziej. Chyba tylko facet poczuje się jak ryba w wodzie w tak ciemnej wannie. Czarno-biały plakat na ascetycznej ścianie dodatkowo podkreślają, kto jest tu najważniejszy.