Bogactwo puf i taboretów

Taborety i małe stoliki to szczegóły, o które warto zadbać. Przydadzą się, jeśli chcemy położyć gdzieś filiżankę z herbatą, książkę, pilota. Zawsze warto mieć na podorędziu taborety dla nieprzewidzianych gości. A poza tym większość z tych mebli ma wiele zastosować i w dowolnej chwili możemy z nich uczynić wygodny podnóżek. Nasz dom, nasze królestwo.

Bimbed jest prostolinijny i żartobliwy jak jego nazwa. To system taboretów, które jednocześnie mogą być stolikami. Chowają się w sobie, jak rosyjskie babuszki. Zaokrąglona forma z pięknie ukształtowanego drewna jest już klasyką gatunku. Praktyczne i estetyczne zarazem

Oblio to radosna zabawa ze współczesnością. Taboret-pufa-stolik, który formą przypomina kostkę do gry. Lekki, plastikowy, z wyściełanym siedziskiem. Swobodnie go przeniesiemy i ustawimy tak, jak akurat chcemy.

Supermiękkie pufy w radosnych kolorach. Skórzana lub materiałowa tapicerka nie będzie nas uwierała żadnym twardym lub sztywnym elementem. Te pufy są po prostu idealnie miękkie.

wygodny stolik współczesny Źródło: Pollen

Stolik Pollen jest odpowiedzią na współczesne zapotrzebowania designerskie. Sześciokąt, jako ten kształt, który najlepiej pozwala manipulować układami, daje nam morze możliwości. Pollen stanie między dużymi meblami jako subtelne miejsce na książkę lub gazetę. Zbublowany, stanie się wygodnym meble o idealnej wysokości i skromnym wyglądzie.

Stolik splash jest czymś pomiędzy nowoczesnym meblem, a figurą z pokoju dziecięcego. Wykonany z bezkompromisowo uformowanego poliuretanu, podkreśla swój niezobowiązujący charakter jaskrawymi kolorami. Możesz na nim usiąśc, możesz potraktować go jak stolik. Po prostu Splash.

Mirlino to zachwycająca prostota. Stolik jest wykonany z jednego kawałka delikatnej, lekkie sklejki. Nie obciążajmy bo za bardzo, ale doceńmy niepowtarzalne piękno ukryte w zwiewnym kształcie.

Scalo trudno nazwać. To kwadratowe krzesełko, będące zarazem stolikiem, może stać się zarazem drabiną, przechodzącą w regał. Kilka funkcji i jeden urok szarej sklejki wyściełanej czarną farbą w środku. Prostota użytkowania jest połączona z industrialnym wyglądem.

Oto meblarskie puzzle. Zafascynowanie geometrycznymi szaleństwami połączyło się tu z poszukiwaniem wygody w nowoczesnym wcieleniu. Mamy jedno, wielkie siedzisko stworzone z trzech elementów. Wygodne oparcia i trzy różne pozycje, jakie możemy przyjąć. A co powiecie o wyglądzie? Wspaniała dynamika uzyskana dzięki 3 kolorom i 3 osobnym meblom złączonym w jedno.

Coś dla eko-maniaków. Działalność człowieka ograniczyła się przy tworzeniu tych stoliko-taboretów do oheblowania i impregnacji. Pachnące drewno cedrowe zostało pozyskane w sposób, który nie szkodzi naturze. Producent zapewnia, że zbiera tylko te drzewa, które same się złamały. Surowość, naturalny aromat, genialny pomysł, którego naprawdę można pozazdrościć. Idealne i do eleganckiego i jak najbardziej nowoczesnego salonu.

Kolorowe pufy lub podnóżki w kształcie elipsy lub kuli. Dla jednej, lub dwóch osób, wykonane z elastycznego poliuretanu, który dokształci się do naszej wygodnej pozycji. Radosne i sugestywne kolory zawsze poprawiają nastrój.