Stylowe łóżka do sypialni

Sypialnia jest najważniejszym miejscem w domu. Nie mam co do tego wątpliwości. Nasza intymność skupia się tu i dobry nastrój zwykle bierze się właśnie stąd. Dobrze dobrane łóżko to nie tylko gwarancja wspaniałego snu. Chodzi też o to, by tworzyło koncepcyjną całość z sypialnią. Okrągłe lub klasyczne, na drewniane, lub artystycznie kutej ramie? To zależy od naszego gustu.

Imponujący zagłówek i porywająco lekka konstrukcja. Nie sądzicie, że to para dobrana na zasadzie przeciwieństw? Łóżko przypomina dość oszczędną stylistykę azjatycką, z charakterystycznymi akcentami na prostych liniach. Wykonane z orzechowca, jasne i pogodne, zaprasza apetycznie grubym materacem.

Lekkie łóżko w stylu retro, z barwionego na siwo dębu lub naturalnego orzechowca. Misterna konstrukcja z listewek tworzy ascetyczny baldachim.

Solidne zamieszanie w solidnym łóżku. Miękka wełna i bawełna miękko spływają z konstrukcji osadzonej na solidnych, stalowych nogach. Duża przestrzeń między łóżkiem, a podłogą, sprawia wrażenie lekkości. Ogromne poduchy, które pełnią rolę zagłówków, stają się prawdziwą ostoją. Jest miejsce na subtelne stoliki nocne, a jednocześnie panuje atmosfera twórczego nieładu.

Nieposkromiona nowoczesność w sypialni? Spójrzcie na to. Łóżko nazywa się Prywatny Obłok. I można na nim bujać w obłokach. Drewniana elipsa sprawia, że nawet niewielki ruch wprawi to łóżko w kojące kołysanie. Ale całkowicie bezpieczne, bo nie ma możliwości przewrotki. Prywatny Obłok pomieści nawet 6 osób. Możecie więc bujać w obłokach w grupie, lub solo.

Oszczędny minimalizm tego łóżka łączy w sobie drewno, metal i sztuczne materiały, które dodają mu współczesnej spoistości. Maksymalnie uproszczona konstrukcja wprowadza ład i spokój. Płaskie, pozbawione zdobień łóżko idealnie wpasuje się w stonowaną sypialnię minimalistów.

Stylowy komfort tego łóżka przekona miłośników elegancji. Tapicerowana elegancja z bogactwem obfitego materaca współgra z czarno-kremową harmonią. Materac można obniżyć lub podwyższyć, wszystko dla naszej wygody.

Drewniana konstrukcja i poliuretanowa pianka pozwoliły stworzyć wytrzymałą ramę. Jeśli zależy wam na naprawdę wygodnym śnie, doceńcie najważniejsze: materac. Tu jest ortopedyczny, a więc tak zaprojektowany, by żaden jego fragment nie przeszkadzał w doskonałym odpoczynku. Poza tym to łóżko ma genialną wnękę, w której zmieścimy co najmniej dwa komplety pościeli. Oszczędzamy miejsce i zyskujemy porządek.

Nazywają to łóżko "Radość życia". A wam uśmiech sam nie ciśnie się na usta? Przełamujmy stereotypy: łóżko nie musi być prostokątne. Okrągłe dają jeszcze więcej komfortu i możliwości. A skontrastowane z zaprojektowanym w linii prostej zagłówkiem, tworzy harmonijną całość. Idealny punkt centralny współczesnej sypialni.

Romantyczne dzieło sztuki o nazwie St. Germane. Zachwyca was lekkość w designie? Oto coś dla was. Metalowe pręty zostały tak ukształtowane, że sprawiają wrażenie uformowanych przez wiatr. Cudownie nieregularna budowa nie traci na solidności. Dobierzcie do tego odpowiednio delikatną pościel i będziecie mieli łóżko jak ze stylowej bajki.