Wnętrzarskie trendy

Mam dla was zestaw wnętrzarskich trendów, czyli próbkę ciekawostek, które rozgrzewają fantazję na całym świecie. Wiele rzeczy jest tu wartych podglądania i przykrojenia do naszych domowych możliwości.

Zabawa z geometryczną formą w ramach okiełznanego lakierem tworzywa zaskoczy każdego. Wygląda jak przewrócony kwadrat, który stanął na jednym z narożników. Szafko-stolik, który stolik być już nie może.

Przywołujące poruszoną taflę wody krzesła z polimeru i chromu kuszą rozmytywmi kolorami i porcelanową delikatnością. Przy swojej odważnej urodzie sugestywnie podkreślają, że są też wygodne.

Ten dinozaur wyginął. Dawno temu. Ale po tysiącach lat powraca - jako wykonana z używanej wełny ozdoba. Trendy, eko i estetycznie - strzał w dziesiątkę. Spełnia też pragnienie posiadania czegoś naprawdę wyjątkowego.

Wygodna - to widać - sofa w szykownym kolorze, nie uznaje ślamazarnych zdobień. Nie chce żadnych twardych, niewygodnych elementów. Cała jest kwintesencją wygody i domowego uroku. Oferuje naprawdę pokaźną ilość miejsca do relaksu. 

Heban, klon i wiskoza, połysk i mat, tradycja i odwaga: te bieguny określają nasz wyjątkowy fotel. Staromodna tapicerka w kwiatki została odczytana kompletnie na nowo dzięki powiększeniu wzoru i przepuszczeniu go przez bardziej wyrafinowane barwy.

Głęboki jak gniazdo, wiszący fotel z polipropylenu i włókna szklanego pokazuje, jak sztuczne materiały mogą tworzyć harmonijną całość. Oto, jak dorośli spełniają własne marzenia z dzieciństwa.

Odważny design to także zabawa. Oto modułowy regał z malowanej na żywe kolory stali. Sześciany nie są może szczytem praktycznego pomysłu na przechowywanie przedmiotów. Ale zobaczcie, jakie to lekkie, ciekawe i dynamiczne.

Stolik czy taboret? Decyzja należy do nas. Stawiamy go jak chcemy i zależnie od fantazji lub potrzeby, mamy jeden lub drugi mebel. Obie opcje zawierają w pakiecie urok, wdzięk i lekkość tego - dosłownie - przewrotnego mebla.