Sztuka życia codziennego

Akryl kojarzy się wam z nieznośną sztucznością? Nowoczesność zmieniła nasze spojrzenie na ten materiał. Akryl ma mnóstwo zalet: jest solidny i lekki jednocześnie, łatwo go czyścić, dobrze idzie w parze z innymi materiałami. A poza tym jest przezroczysty, dzięki czemu świetnie nadaje się do kombinacji w niewielkiej przestrzeni.

Piękne, ozdobne, bardzo nowoczesne, dzięki obecności akrylu, krzesła. Zderzają tradycję uosabianą przez ciężki aksamit, ze współczesnością, którą wnosi akryl. Oparcie ma ciekawy kształt.

Akrylowe podesty i szklany blat tworzą stolik o niebanalnej formie. Świetne do salonu lub przedpokoju. Każde kwiaty zabłysną na nich podwójną urodą/

Ergonomiczny stolik do salonu, w całości z akrylu. Jest bardzo praktyczny, nie zajmuje wiele przestrzeni. A możemy mieć go w trzech wymiarach równocześnie.

A oto inne wariacje na temat akrylowych krzeseł. Siedziska są wykonane ze skóry lub tradycyjnej tapicerki zdobionej dość staromodnie. Dostojne oparcia w tym kontekście nabierają odświeżającego, groteskowego charakteru.