Nastolatek ma prawo głosu

Nie są już dziećmi, choć nie chcemy w to uwierzyć. Nie są jeszcze dorosłymi i tego jesteśmy pewni. Mają swój świat, coraz bardziej SWOJE życie. I na pewno mają własną prywatność, której będą chronić wszystkimi siłami. Zobaczcie te pomysły na pokój dla nastolatków. To najtrudniejszy wiek i warto, żeby dorośli uszanowali burzliwe kaprysy dorastających dzieciaków. Ich własny pokój to nasz sposób na to, jak ułatwić im wejście w dorosłość.

Pastelowy, z dominującym fioletem, ciepły pokój dla nastolatki. Jest w nim porządek, ale nie wiadomo na jak długo. Na zawsze natomiast pozostanie w nim wrażenie ładu.

Energiczne, pomarańczowe elementy są wzmocnione czarnymi plamami. Piętrowe łóżko, sprytnie wbudowane półki i lekkie biurko zostawiają dużo wolnej przestrzeni. Ten pokój to prawdziwa kryjówka.

Turkusowe łóżko okalają świetnie skomponowane półki z książkami. Jest krążenie wokół jednego koloru, ale z żółtymi dodatkami. Bardzo dużo wolnej przestrzeni, ale jednoczesne wrażenie odcięcia od zewnętrznego świata: tak, nastolatki to docenią.