Istota włoskiej kuchni

Włosi to wysmakowany naród. Pomińmy bunga-bunga i Berlusconiego. W tyle głowy mamy przecież inne skojarzenia. Ze stylem, pięknem, elegancją. W świecie designu Włosi to potęga. Jak w takim razie są w stanie pozostać kreatywnymi? Zobaczcie te kuchnie, by się przekonać, że zawsze jest coś do odkrycia. Oto trzy różne projekty ze Scavolini, ale jeden efekt: uosobienie stylu i piękna przy jednoczesnym kultywowaniu miłości do awangardy.

Graficzny wzór wygląda jak świeży wydruk. To osobliwy pomysł na kuchenne fronty. Ale dzięki niemu możemy gotować i jeść wśród nowoczesnej sztuki.

Harmonijne, zrównoważone piękno, aż niespotykane w swej subtelności, a na pewno unikatowe w kuchni. Wyjściowym pomysłem był wybór dwóch dominujących barw i rozłożenie ich na ogromnych płaszczyznach. Tak skomponowane, dwa L z zabudowy stworzyło niesamowity efekt.

Szaro-pomarańczowa, nowoczesna kuchna, która nie boi się niczeg. Lśniące powierzchnie, plastik, tworzywo sztuczne i, przede wszytkim, te dwie, rzadko spotykane w połączeniu barwy, skomponowały kuchnię wysmakowanie współczesną.