Biała perfekcja

Nieskazitelny, biały dom, urządzony w hiszpańskim Alicante. Równie dobrze sprawdzi się jednak w naszym, mniej przyjaznym klimacie. Jeśli szukacie inspiracji do urządzenia wnętrza pełnego wolności, nieskrępowanej prywatności i przestrzeni, w której nic was nie ograniczy, ten pomysł jest wart podpatrzenia. Właściciele tego domu dokupili piętro. Wyburzyli wszystkie ściany, poza nośnymi i kompletnie przemeblowali koncepcję wnętrza. Efekt? Zdjęcia mówią same za siebie. Osobiście przyznam, że rzadko widuję tak spójną, konsekwentnie realizowaną wizję.

Nowoczesne, białe schody o prostej formie, pozbawione zbędnej balustrady są doskonałym łącznikiem między piętrami. Spajają całość jak klamra i energetyzują wnętrze.

Oto biała konsekwencja. Metaliczny blask kuchennej zabudowy pasuje idealnie. Białe podłogi lśnią czystością. Do takiej palety szkło jest naturalnym dodatkiem. 

Wnętrze jest urządzone w nowoczesnym stylu, stąd pożądana prostota form. Blat nie ma zbędnych zdobień, fronty szafek są surowe. Spójność wymaga poświęceń.

Ascetyczna łazienka aż pachnie czystością. Białe ręczniki są widoczne w szklanej szafce. Biel lubi duże rozmiary, dlatego niezakłócone, pokaźne formy zrobią dobre wrażenie.

Biel ma ogromną zaletę. Jeśli jesteśmy jej wierni, odpłaca się z nawiązką, kiedy zaczynamy kombinować z ozdobami. Sensowanie dawkowana sztuka, jeśli jest jedynym akcentem kolorystycznym, robi piorunujace wrazenie.

Spokój, równowaga, harmonia, czystość. Czyż nie te słowa przychodzą wam na myśl, gdy patrzycie na ten pokój?

Nowoczesne lampy i finezyjne kwiaty - oto świetny komplet. Popularne, ale wciąż wykwintne storczyki, jak mało co, pasują do eterycznej i wyrafinowanej bieli.

Całe piętro białego domu zajmuje sypialnia. Ogromna, nieskończona. Chcecie powiedzieć, że nie o tym marzyliście? Raczej nie uwierzę...

W wielką sypialnię została wkomponowana łazienka. Ale w imię zachowania jak największej przestrzeni, łazienka jest otoczona szklanymi ścianami. Uczucie nieskrępowania gwarantowane.