Urok wbudowanych kominków

Oto kominek przyszłości. Bio - lubicie to słowo? Od teraz pasuje także do kominków. Te wspaniałe projekty Planika, która specjalizuje się w tej branży, mają elektroniczne sterowanie mocy. Fire Line to wbudowane kominki, które pasują do spokojnego salonu, dynamicznego przedpokoju, jak zaraz zobaczycie, mogą także doskonale dzielić dużą przestrzeń. Maja 80 cm długości, a ogień pali się nawet przez 7 godzin. Ekologicznie, bez dymiącego drewna i roznoszonego pod stopami popiołu i sadzy.

Kojący widok ognia wkomponowany bezpiecznie w ramy nowoczesnego minimalizmu. Piękny, niezastąpiony urok naturalnego ognia pod pełną kontrolą elektroniki.

Wbudowany oznacza łatwy w montażu. Jeśli nie chcemy wbudować go w ścianę, równie dobrze wkomponuje się w otwartą przestrzeń. Mamy oryginalny sposób na podzielenie pokoju na strefy, a zarazem unikatowe ciepło ognia dosłownie na wyciągnięcie ręki.

W futurystyczny, kontrastowym wnętrzu ogień też musi być ujęty w duży nawias. Taki kontekst - z mocnym, czarnym akcentem, i intrygującą wnęką, nadał kominkowi nowego znaczenia. Wciąż jest to ciepły ogień, ale emituje ciepło ery techno.