Kryjówka dla dorosłych

Naprawdę sądzicie, że tylko dzieci lubią się chować? Zobaczcie ten kosz i z ręką na sercu powiedzcie: nie, to nie dla mnie, ja jestem już dorosłym człowiekiem. Nigdy w to nie uwierzę. Każdy chce czasem zostać sam ze sobą, ze swoimi myślami, rozleniwieniem, z dala od wzroku innych. Ten, zaprojektowany przez Niemców z Dedon kosz spełnia wszystkie marzenia, nawet te, z których nie do końca zdajemy sobie sprawę. Rzućcie okiem.

Lekka konstrukcja, estetyka, ale także kosz o najwyższej wytrzymałości. Wykonany techniką plecenia, która umożliwia siedzącemu w środku ukrycie się przed wzrokiem. Ale jednocześnie ze środka możemy podglądać to, co dzieje się na zewnątrz. Niemożliwe? A jednak. 

Nestrest wygląda jak przerośnięte gniazdo. Możemy być szczęśliwym ptaśkiem, bo w środku czekają na nas mięciutkie poduchy. Zawieszony na solidnej gałęzi, tuż nad taflą jeziora? Serio? Nie wchodzicie w to? Jasne, takie sobie przekomarzanie...

Indywidualiści też się mnożą. Jeśli macie ich sporo w rodzinie, potrzebujecie kilku koszy Nestrest. Wieszacie je koniecznie na osobnych gałęziach, choć drzewo może być to samo. I już: jesteście blisko siebie, a zarazem naprawdę możecie od siebie odpocząć.