Wszystko dla córeczki

Coś dla tatusiów, którzy mają bzika na punkcie swoich małych księżniczek. Tylko zobaczcie ten pokój, który rośnie razem z nią. Jest, bez dwóch zdań, luksusowy. Ale co tam! Przecież nasza córka na to zasługuje! Ręcznie zdobione meble z doskonałej jakości drewna, w wersji najbardziej wyrafinowanej - dodatkowo pokrywane złotą lub srebrną folią. Kto dorasta w pięknie, będzie miał zawsze wysmakowany gust.

Wygodne łóżeczko, jasne, przyjazne kolory, przestrzeń i czystość - dziecko poczuje się tu doskonale. 

 

Pokój rośnie razem z naszą córką. Prosty zabieg zamienił łóżeczko dziecka w prawdziwe łoże dla nastolatki. Zobaczcie, zagłówek ten sam, meble też, a starsza dziewczynki urządzi tu swoje królestwo.

Takie drobne elementy decydują o końcowym sukcesie. A ten sukces to uśmiech naszego dziecka, które po przebudzeniu widzi gwiazdki, przezroczyste sukienki, delikatne światło pięknej lampy.

 

Małe dziecko to wulkan pytań, uosobienie ciekawości. Chce wszystkiego dotknąć. Im więcej małych szczegółów pojawi się w pokoju, tym bardziej córeczka będzie mogła rozwijać swoją nieposkromioną wyobraźnię. To zaprocentuje, kiedy będzie już starsza.

Przewijak z chowanymi szufladami na ręczniki i kosmetyki. Utrzymany w luksusowym charakterze całego pokoju, o klasycznej stylistyce. 

Dziecko podrosło i zabawki zamienia na komputer. Czy to oznacza, że pokój musi stać się małym biurem? Absolutnie! Nic z tych rzeczy! Większość dziewczynek pokocha stolik na rzeźbionych nogach. Mogą na nimi ubierać ulubione misie, ale jednocześnie uczyć się obsługi komputera.