Prysznic walk in

Kabiny prysznicowe typu walk in charakteryzują się dużą wygodą. W kabinach tych nie ma drzwi wejściowych, a ich styl możemy łatwo dopasować do naszej łazienki. Oto kilka rzeczy jakie powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się na taki prysznicw swoim domu:

  1. Łatwe w sprzątaniu - nie mają szklanych drzwi, których utrzymanie w czystości nie jest rzeczą banalną
  2. Bezpieczne i wygodne - najczęsciej w prysznicach tych nie ma progów, a przestrzeń jest większa niż w zwykłych kabinach
  3. Dowolność projektu - kabiny takie możemy sami zaprojektować. Poniższa galeria, z pewnościa podsunie kilka pomysłów. Prysznic może stanąć w rogu łazienki, czy też może zastąpić nam wannę. W samej kabinie powinniśmy przewidzieć na odpowiedniej wysokości miejsce na kosmetyki, być może siedzenie - jeśli prysznic zastępuje nam wannę.
  4. Odpowiednia konstrukcja - prysznic powinien być odpowiednio usytuowany w kabinie, a podłoga powinna mieć odpowiedni kąt nachylenia, aby woda nie chlapała nam na resztę łazienki.
  5. Kabiny walk in nie potrzebują specjalnego oświetlenia czy wentylacji.
  6. Wykonanie kabiny prysznicowej walk in powinno zostać skonsultowane z profesjonalistą, gdyż nie jest to projekt do samodzielnej realizacji.

Projekty z prysznicami walk in:

v