Kuchnia tradycyjna, klasyczna i regionalna

Styl tradycyjny łączy w serwisie style regionalne, klasyczne i kolonialne. Kolekcja zdjęć zbiera aranżacje kuchni z różnych zakątków świata oraz epok.

Słowa kluczowe: kuchnia w stylu regionalnym, tropokalnym, światowa, niestandardowa

Przez: admin
»

Kuchnia ma niespotykany, romantyczny nastrój. Marzeniem każdej Pani domu jest posiadanie takiego zakątka, gdzie można spędzić w miły sposób czas z najbliższymi.

Przez: admin
»

Kuchnia, która sprzyja apetytowi. Przypominamy sobie w niej niedzielne obiady u babci. W takim wnętrzu trudno być niejadkiem. Kolory i drewno sprawiają, że człowiek czuje się tu dobrze. Białe meble proste, pozbawione finezyjnych zdobień. Błękit to dla tradycyjnej kuchni kolor idealny. Konkret i kawa na ławę. No, może być kawa z kawałkiem drożdżowego ciasta.

Przez: admin
»

Kwadratowe kafle to element obowiązkowy w regionalnych wnętrzach. Złoto - mniej. Pochodzi ono jednak z wnętrz tradycyjnym i w tej mieszaninie różnych klasycznych odwołań sprawdza się nieźle. Ta kuchnia bazuje na dwóch kolorach. Blade szafki mają obowiązkowe żłobienia. Dużą rolę spełnia tu również punktowe, zielone światło. Ozdobne firanki dodały ciepła. Kiedy za oknem zalega śnieg, tu można się rozgrzać.

Przez: admin
»

Przez: admin
»

Przez: admin
»