Jakie schody do wnętrza skandynawskiego? Galeria zdjęć

Styl skandynawski lubi jasne kolory, naturalne materiały, a także proste i wygodne rozwiązania. Sprawdziliśmy, jak zaaranżować schody wewnętrzne Rintal Polska, aby podkreślić przytulny, funkcjonalny i przestronny charakter takiego wnętrza.

Słowa kluczowe: schody, schody wewnętrzne

Schody Aga ze stopniami z litego dębu w kolorze natura, balustradą Tube 25 malowaną na biało oraz pochwytem w kolorze stopni (cena od 27,5 tys. w ramach promocji „Październik bez VAT”)

Schody Brick ze stopniami z litego dębu w kolorze natura oraz balustradą Tube 25 malowaną na biało (cena od 18 tys. w ramach promocji „Październik bez VAT”)

Schody Futura ze stopniami z mozaiki bukowej, w kolorze natura, balustradą Weld malowaną na biało oraz pochwytem w kolorze stopni (cena od 23,5 tys. w ramach promocji „Październik bez VAT”)

Schody Mini Plus ze stopniami z litego dębu w kolorze natura, balustradą Tube 25 malowaną na biało oraz pochwytem w kolorze stopni (cena od 11 tys. w ramach promocji „Październik bez VAT”)

Obicie schodów betonowych mozaiką bukową w kolorze natura oraz szklana balustrada (cena od 26 tys. w ramach promocji „Październik bez VAT”)

Schody Otto ze stopniami oraz pochwytem naściennym z mozaiki bukowej w kolorze natura (cena od 27 tys. w ramach promocji „Październik bez VAT”)