Szkło, metal i drewno w nowoczesności

Kolejna odsłona nowoczesnego wnętrza opartego na konsekwentnej palecie barw. Proste i efektowne: szarość przechodząca płynnie w jaśniejsze, kawowe odcienie, beż, biel i ecru. Kolory świetnie wpasowane w użyte materiały. Wiele tu nowoczesnego drewna – w postaci prostej, pozbawionej sęków, śladów żywiołowej natury. Ale jest też wiele szkła i metalu, co czyni wnętrze eklektycznym, jednocześnie medytacyjnym i nieco industrialnym.  Być może najciekawszym elementem jest szklana ściana oddzielająca częściowo pokój dzienny od małej sypialni zintegrowanej z biurem.

Fascynujący efekt uzyskany w prosty sposób. Umywalka zawieszona bezpośrednio na ścianie bardzo ożywia i urozmaica łazienkę. Także wzorzyste kafelki są niebanalnym pomysłem.

Tego zazdroszczę każdemu - własna garderoba, najlepiej połączona bezpośrednio z sypialnią. Co za wygoda. Ale najciekawsze jest to, że w tym domu garderoba łączy się też z łazienką. Czyli wprost z niej możemy iść przed lustro i dokończyć poranną toaletę, nałożyć makijaż etc.