Minimalistyczne łóżka z drewna (Meble Magnat)

Minimalistyczna sypialnia to pomieszczenie o wyjątkowej atmosferze. Nie przytłacza dekoracjami, pozwalając wyciszyć się i wypocząć - szczególnie, jeżeli znajdzie się w niej superwygodne łóżko. Pytanie, jakie wybrać – białe, szare czy w kolorze natury, aby dopasować je do sypialni utrzymanej w takim stylu?

Słowa kluczowe: łóżko, sypialnia

Zaletą białego łóżka jest to, że doskonale łączy się z tym samym lub dowolnymi, innymi wariantami kolorystycznymi. To jednocześnie uniwersalna barwa, która podkreśli charakter wnętrza lub wtopi się w jego tło.

W sypialni musi być przytulnie, dlatego warto zdecydować się na łóżko podkreślające naturalny kolor drewna. Taki mebel skomponuje się we wnętrzu, oddając pierwsze skrzypce innym meblom i dodatkom.

Wybierając łóżko w kolorze drewna, warto zwrócić uwagę na usłojenie. Jeżeli będzie widoczne, doda meblowi prestiżowego charakteru.

W sypialni może znaleźć się kolor, choć paleta barw powinna być ograniczona i utrzymana w wyciszających, naturalnych tonacjach. Szczególnie ciekawym wyborem może więc być łóżko w odcieniach szarości.