galeria najmodniejszych balustrad i poręczy w 2017 r.

W tym roku najmodniejsze są balustrady i poręcze o oryginalnym wzornictwie, wykonane przede wszystkim ze szkła i stali lub będące wynikiem połączenia tych materiałów z ponadczasowym drewnem. Zobacz galerię z nowościami od Rintal Polska i daj się zainspirować.

Rintal Polska Schody Maya oparte na konstrukcji drewnianej z poręczą Szkło w drewnie (cena ok. 15 tys. zł brutto w ramach promocji obowiązującej w lutym 2017 r.)

Rintal Polska Schody dywanowe Otto oparte na konstrukcji drewnianej z poręczą typu Laser wycinaną w koła (cena ok. 20 tys. zł brutto w ramach promocji obowiązującej w lutym 2017 r.)

Rintal Polska Schody dywanowe Otto oparte na konstrukcji drewnianej z poręczą Weld Panel z laserowo wycinanym wzorem w kreski (cena ok. 17,8 tys. zł brutto w ramach promocji obowiązującej w lutym 2017 r.)

Rintal Polska Schody dywanowe Otto oparte na konstrukcji drewnianej z poręczą Weld wykonanej z profili zamkniętych (cena ok. 18,9 tys. zł brutto w ramach promocji obowiązującej w lutym 2017 r.)

Rintal Polska Schody dywanowe Otto oparte na konstrukcji drewnianej z poręczą Weld Siatka wykonanej z siatki stalowej (cena ok. 18,5 tys. zł brutto w ramach promocji obowiązującej w lutym 2017 r.)