Małe mieszkanie z designerskimi elementami

Siła szczegółu bywa ogromna. To mieszkanko wiele zyskuje na wstrzemięźliwie dawkowanych dodatkach. Pokój dzienny sprawiałoby wrażenie chłodnego – rezygnacja z nadmiaru mebli miała zapewne uratować niewielką przestrzeń przed wrażeniem przytłoczenia. Efekt nie jest jednak wcale zimny, a dzieje się tak w dużej mierze dzięki szczegółom właśnie. W sytuacji, kiedy nad każdym elementem trzeba się zastanowić dwa razy, warto wybrać rozsądnie. I postawić na przykład na efektowne, ciekawe formy – kosztem ich ilości. Designerska lampa suto oświeca pokój, zarazem zwracając uwagę na swój nietuzinkowy kształt. Naszpikowany elektroniką nowoczesny stół zyskał egzotycznie wyglądających towarzyszy w postaci designerskich foteli. Ich wymyślne kształty nie wykluczają wygody, „załatwiając” jednocześnie temat ozdób. Na ścianach kojąca kompozycja obrazów, która są doskonale wpasowane w kontekst całości.

Jeden z najciekawszych pomysłów - lekka w formie, ale też pojemna kompozycja. Taki regał ścienny z pewnością ozdobiłby niejeden pokój, niekoniecznie urządzony konsekwentnie w nowoczesnym stylu.

Ciekawa, designerska lampa w tej niewielkiej przestrzeni przeznaczonej na jadalnię dostarcza subtelne światło i walorów estetycznych.