Schody dobrane do stylu wnętrza oraz koloru podłogi

Schody oparte na konstrukcji tradycyjnej czy nowoczesnej, z elementami stali, blachy i szkła? Ze stopniami z buku, dębu, jesionu czy może orzecha amerykańskiego? W naturalnym kolorze drewna czy o niestandardowym wybarwieniu? Sprawdź, jak dobrać schody w zależności od stylu dominującego we wnętrzu i zaaranżować spójną całość.

Słowa kluczowe: schody, tradycyjne, klasyczne, obłożenie, nowoczesne, futurystyczne

Schody Aira ze stopniami z drewna bukowego w kolorze białym oraz szklaną poręczą (cena: od 25 tys. brutto w ramach promocji obowiązującej we wrześniu 2016 r.).

Schody Futura ze stopniami z mozaiki bukowej w kolorze ciemnego orzecha oraz szklaną poręczą (cena: od 16 tys. brutto w ramach promocji obowiązującej we wrześniu 2016 r.).

Schody Milo ze stopniami z drewna bukowego w kolorze wenge oraz drewnianą poręczą Filo (cena: od 12,5 tys. brutto w ramach promocji obowiązującej we wrześniu 2016 r.).

Schody Monolama ze stopniami z drewna bukowego w kolorze natury oraz poręczą Filo (cena: od 16 tys. brutto w ramach promocji obowiązującej we wrześniu 2016 r.).

Obłożenie schodów betonowych drewnem dębowym w kolorze naturalnym, z ciemnoszarą poręczą Weld (cena: od 10 tys. brutto w ramach promocji obowiązującej we wrześniu 2016 r.).

Schody Otto ze stopniami z drewna bukowego w kolorze białym oraz poręczą Laser wycinaną w trójkąty (cena: od 19 tys. brutto w ramach promocji obowiązującej we wrześniu 2016 r.).