Apartament w marynistycznym stylu

Apartament urządzony bez oglądania się na rachunki. Przepełniony motywami. Jest ich tyle, że wręcz wylewają się z powierzchni. Te wszystkie linie, kreski, fale ozdabiające podłogę, ściany mogą męczyć. Ale znajdują równowagę w dobranych kolorach. Kojące odcienie niebieskiego i drewno w klasycznym wydaniu dodają wnętrzu klasycznego posmaku. W upstrzonym nadmiarem motywów mieszkaniu podoba mi się, mimo wszystko, obecność przedmiotów świadczących o pasji mieszkańców. Deska windsurfingowa na ścianie pasuje po prostu dlatego, że jest osobista. Podobnie z gitarą, która jest dobrym kompanem dla każdego stylu. Przepełnione marynistyczną atmosferą mieszkanie jest urządzone z jedną myślą przewodnią. I to właśnie sprawia, że w nadmiarze motywów znajdujemy równowagę.

Słowa kluczowe: styl eklekltyczny, marynistyczny design, luksusowe mieszkanie

Ciekawie wygląda sypialnia w stylu marynistycznym. Jeszcze ciekawiej, jeśli dodać do niej gościa z innej opowieści. Metalowy stelaż za łóżkiem stanowi ciekawe urozmaicenie

Kuchnia wymyka się ogólnej stylistyce. Żółte plamki, którymi są usiane ściany, rozweselają. I doskonale pasują do elementów z ciemnego drewna.